TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

NÁVRH / VYHOTOVENÍ / REALIZACE

Chcete nové webové stránky nebo zmodernizovat ty staré? Jste na správném místě. Navrhneme a vytvoříme vám stránky moderní, plně responzivní, kde se obsah přizpůsobí každé obrazovce a nastavíme SEO pro lepší zviditelnění na internetu. Stránky také spravujeme a provádíme pravidelnou údržbu.

Web na míru

moderní & funkční

Tvorba www stránek na míru pro firmy i soukromé osoby. Tvoříme weby, které jsou dokonale funkční, moderní a uživatelsky přehledné.

Dlouholetá praxe

zkušenosti & porozumění

Máme dlouholeté zkušenosti a praxi. Snažíme se maximálně porozumět zadání a navrhnout to nejlepší řešení.

Skvělé ceny

přesná kalkulace předem

Tvoříme www stránky za rozumnou cenu. Ceny tvorby webových stránek najdete  ZDE.

Žádná nepříjemná překvapení. Dopředu víte, kolik zaplatíte.

Kontaktovat nás můžete: 604 809 984 nebo matuskova@webvizitky.cz.

WEBOVÉ STRÁNKY PODLE ÚČELU

Firemní web

Firemní web slouží k propagaci služeb a výrobků.

Potencionální zákazník zde najde všechny informace o firmě, čím se zabývá, její portfólio, ceníky, kontakty a reference.

Úroveň vzhledu a funkčnosti webové stránky odráží i pravděpodobnou kvalitu firmy v očích zákazníků, proto je důležité mít co nejlépe zpracové webové stránky.

Informační web

Účelem informačního webu je poskytovat nejnovější informace v oblasti, na kterou se webové stránky zaměřují.

Na stránkách najdete příspěvky a aktuality, které jsou řazeny chronologicky. Stránky mohou obsahovat také např. kalendář akcí, rezervační formulář, blog a další funkce.

U tohoto typu webu je nutná správa (vkládat a spravovat příspěvky). Spravovat web můžeme my nebo zákazník, kterému bude přidělen přístup do administrace.

Osobní web

Osobní web většinou prezentuje svého vlastníka, ale může sloužit i na propagaci významné události např. svatby nebo životního jubilea.

Součástí např. svatebního webu je potvrzení účasti hostů, veškeré informace týkající se svatebního obřadu a párty, seznam dárků pro novomanžele, seznam hostů, následná možnost vložení fotek z obřadu atd.

Jak bude váš svatební web vypadat rozhodnete výběrem z několika připravených šablon, které je možné upravit na míru dle požadavků.

E-shop

E-shop vám pomůže zvýšit prodej a najít zákazníky nejen v ČR.

Součástí e-shopu je většinou katalog zboží, možnost vyhledávání zboží podle názvu či parametrů, detaily produktů a možnost zboží přímo objednat.

Pomůžeme vám připravit moderní, plně funkční a výkonný e-shop s jednoduchou administrací, kterou si budete moci spravovat sami.

Pošlete nám nezávaznou poptávku , my vám narhneme možná řešení včetně cenové kalkulace.

Kontaktovat nás můžete i telefonicky: 604 809 984.

Průběh zpracování zakázky

1

Úvodní schůzka & analýza

Na úvodní schůzce, která může být osobní nebo telefonická si nejprve řekneme, jaké jsou vaše představy. Jaký má být rozsah webové prezentace, co vše by měla obsahovat, jaké máte představy o grafice, funkcích atd.
2

Představení návrhu, časového plánu a rozpočtu projektu

Na základě vašeho zadání z úvodní části vám vytvoříme časový plán realizace projektu a jeho rozpočet. Připravíme návrhy grafického provedení a šablony o kterých si myslíme, že budou nejvíce odpovídat vašemu zadání.
3

Tvorba webových stránek & grafické práce

Pokud došlo k odsouhlasení rozsahu a ceny projektu nastává nejdůležitější část tvorby webu a to jeho vyhotovení.  K tomu bude z vaší strany nutné dodat potřebné materiály (fotky, obrázky, texty, ceniky atd.), které budou na stránkách použity. V případě, že obrázky a fotky nemáte, mohou se získat z databáze (zdarma i placené). V případě zájmu můžeme zajistit profesionální nafocení produktů nebo interiéru a doplnit web o grafické práce např. tvorbu loga firmy.
4

Finální úprava webu & nastavení SEO

Jakmile jsou webové stránky vyhotoveny, obdržíte neveřejný link, kde si bude moci stránky prohlédnout a udělat komentáře k finálním úpravám, které nám zašlete k opravě. Poté nastavíme u stránek responzivitu tzn. schopnosti optimálního zobrazení v různých typech prohlížečů a prohlížecích zařízení. Posledním krokem bude nastavení SEO, aby se web dostal na co nejlepší místa u vyhledávačů. Celý proces tvorby webových stránek trvá cca. 7-14 dní. V případě zájmu můžeme stránky spravovat a provádět na nich pravidelnou údržbu.


Umíme vytvořit webové stránky již od 5000 Kč.

ZJISTIT VÍCE

PŘÍKLADY HOTOVÝCH WEBŮ / REFERENCE